Network

Retail

Mr. Anil Malhotra
Sr. VP – Retail
+91 931 073 4070
anil.malhotras@gmail.com

Mr. S. Babu
Tamilnadu and Puducherry
+91 920 528 7024
babu@prayagindia.com

Mr. Biju
Kerala
+91 934 910 4640
biju@prayagindia.net

Mr. Sandeep Dadeech
West Bengal, Orissa, North East, Bihar and Jharkhand
+91 933 110 3319
dadheech_san@yahoo.com

Mr. Amit Moonga
Delhi, Punjab, Haryana, Rajasthan, Himachal Pradesh, Western UP and Uttarakhand
+91 931 053 4060
amitmoonga@yahoo.com

Mr. Aqil Rizvi
Eastern UP, MP and Chattisgarh
+91 930 508 3814
aqilrizvi@rediffmail.com

Mr. Saurabh Chaturvedi
Maharashtra and Gujarat
+91 982 054 9776
saurabhynchaturvedi@gmail.com

Mr. Sandeep Jaiswal
AP, Telangana, Karnataka and Goa
+91 920 528 7023
sandeepjaiswal@prayagindia.com

 

Institutional Sales

Mr. Sheetal Raipal
VP – Institutional Sales
+91 987 139 7694
s.raipal@prayagindia.com

Mr. Vikarm Kumar
NCR
+91 971 754 0088
vikrams@prayagindia.com

Mr. Lalan Kumar
PUNE
+91 936 312 4569
kumarlalan@prayagindia.in

Government Departments

Mr. Vimal Mishra
Head
+91 981 081 3127
vimal@prayagindia.com

Mr. BK Purohit
Haryana, Punjab, Himachal Pradesh, Rajasthan
+91 971 754 0077
bkpurohit@prayagindia.in

Mr. B. Elangoan
Tamilnadu
+91 956 031 9148
elango2k488@gmail.com

Mr. Shobhit Goel
Kerala, Bihar, Jharkhand, Orissa, West Bengal
+91 901 559 9785
shobhit.goel@prayagindia.in

Mr. Harpreet Singh
MP. Chattisgarh and Vidarbha
+91 981 866 2625
harpreetsingh@prayagindia.net

Mr. Rahul Manchanda
UP, Bihar and Jharkhand
+91 933 566 3338
rahulmanchanda@prayagindia.in

Mr. Sanjay Banerjee
Gujarat
+91 704 282 8819
sanjay@prayagindia.in

Mr. Vijay Chandak
Maharashtra and Goa
+91 721 810 3500
vijaychandak@prayagindia.in

Corporate Communication

Mr. Lalit  Kumar
All India
+91 956 005 5957
prayagcommunications@gmail.com

 

After Sales Services

Mr. Manish Jha
All India
+91 965 002 3456
manishjha@prayagindia.in

hacklink hacklink satış wso shell wordpress free themes kalça büyültme webr00t shell elektronik sigara Google